POWERPOINT PROFESYONEL SUNUM TASARIMI

 

Profesyonel PowerPoint Sunum Tasarımları ile fikriniz kadar kıymetli, işiniz kadar özenli sunumlar gerçekleştirin.
 

Doğru tasarlanmış görsel içeriğin en önemli pazarlama bileşenlerinden biri olduğunu unutmayın.

 

blank

İçerikle uyumlu, amaca uygun görsellikteki sunum tasarımları ile hikayenizi kısa sürede ve doğru şekilde dinleyicilerinize iletin.
 

blank

Fikirlerinizi izleyenlerin kolayca odaklanmasını sağlayan PowerPoint Profesyonel Sunum Tasarımları ile izleyenlere başarıyla aktarın.

profesyonel sunum tasarımı, powerpoint sunum tasarımı

 
profesyonel sunum tasarımı, powerpoint sunum tasarımı GÖRSEL İÇERİĞE NEDEN ÖNEM VERMELİSİNİZ?

Sadece doğru görsellikte sunulan içeriklere sahip pazarlama stratejileri başarılı olmaktadır.

 

blank

Doğru görseller içeren bir bilgi okuma arzusunu %80 oranında arttırır.

 

blank

Görüntüler içeren içerik, görüntüleme oranını %94 oranında artırır.

 

blank

Görsel içeren yayınlar %180 daha fazla etkileşim üretir.

 

blank

Ürününüz hakkında bir video ürünün satış oranını %85 yükseltir.

 

blank

Yatırım yapılan görsellik markaya itibar kazandırır, işe-ürüne kıymet katar.

 

blank

Görsellik, doğru, hızlı ve verimli bilgi aktarımı sağlar, zamandan kazandırır.

profesyonel sunum tasarımı, powerpoint sunum tasarımıİNSANLAR GÖRME ODAKLIDIR

Tüm iletişimin %93’ü sözsüzdür. Görseller dikkatimizi çeker ve kararlarımızı etkiler.

 

blank

Hayatımız boyunca beynimize iletilen bilgilerin %90’ı görseldir.

 

blank

Görsel sunumlar metinsel bilgilere göre %43 ordanında daha ikna edicidir.

 

blank

İnsanların %65’i görsel yöntemle öğrenmeye daha yatkındır.

 

blank

Beynimiz görselleri metinten 60.000 kat daha hızlı işler.

 

blank

Beynimizin %50’si görsel işleme alanında aktiftir.

 

blank

Görseller, diğer herhangi bir içerikten çok daha fazla geri bildirim sağlar.

DÜZENLİ GÖRSEL BİLGİ ODAKLANMAYI VE ALGILAMAYI KOLAYLAŞTIRIR

İnsan gözü simetrisi, düzenliliği, görsel oranları olan görselleri güzel ve çekici bulur. Bu yapıdaki görseller stresi azaltan, odaklanmayı ve konsantrasyonu artıran özelliğe sahiptir.
 
profesyonel sunum tasarımı, powerpoint sunum tasarımı

İnsanlar belirli bir düzende ve matematiksel mantık temelinde tasarlanan görsellere pozitif tepki verirler. Bu özellikteki düzenli görsel bilgi beyin tarafından çok daha hızlı taranır ve yorumlanır.
 
profesyonel sunum tasarımı, powerpoint sunum tasarımı


 
 
 
BİLGİ TAŞIYAN SİMGELERİN VE İNFOGRAFİKLERİN PAZARLAMADAKİ GÜCÜ
 
profesyonel sunum tasarımı, powerpoint sunum tasarımıİnsan gözü, görüntüsü güzel olan ve anlaşılması kolay olan şeylere odaklanır. İnsanlar düzensiz ve aşırı bilgi yükü yerine; dikkati dağıtmayan minimalist görüntüler içeren, kolayca anlaşılabilecek bilgilere daha pozitif tepki verirler.

Simge ve grafik desteğine sahip bilgiler, okuma isteğini %80 oranında artırır. Bu da sunulan bilgiyi çok daha anlaşılır, ikna edici ve daha kolay hatırlanabilir kılar.

PAZARLAMADA GÖRSEL İÇERİK PSİKOLOJİSİNDEN FAYDALANIN
 
profesyonel sunum tasarımı, powerpoint sunum tasarımıTipografi, şekil ve renk psikolojisinin doğru uygulandığı profesyonel sunum tasarımları ile izleyicilerin dikkatlerini çekebilir ve kararlarını olumlu yönde etkileyebilirsiniz. Bazen sadece doğru rengi kullanmak bile hayat kurtabilir.

Değerli olan içeriğiniz, doğru grafik öğeleri, doğru tipografi ve renklerle donatılmış profesyonel sunum tasarımı ile başarılı bir pazarlamaya dönüşebilir.


 
 

PowerPoint Sunum Tasarımına ek, PDF Versiyonu + Video Versiyonu + Baskı Versiyonu da pazarlamanıza güç katacaktır.

 
 

blank

POWERPOINT PROFESYONEL SUNUM TASARIMI
 
Amaca uygun, sade, net, konu odaklı, dinamik, hareketli, pazarlamanıza güç katacak, akışı-hikayesi olan; içerik bilgilerini sizin güncelleyebileceğiniz, firmanıza-markanıza özel tasarıma sahip PowerPoint sunum tasarımları ile pazarlamanızı güçlendirebilirsiniz.

blank

SUNUM TASARIMININ PDF VERSİYONU
 
Hazırlanan sunumun PDF versiyonunu web sitenize ya da çevrimiçi döküman hizmetlerine (Örn.; Google Docs) yükleyebilir, arama sonuçlarında görüntülenmesi ile daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilir, bu sayede web site ziyaretçi trafiğinizi artırabilirsiniz.

blank

SUNUM TASARIMININ VİDEO VERSİYONU
 
Video içeriğe sahip markalar emsallerine oranla önemli bir avantaj elde ederek arama sonuçlarında üst sıralarda görüntülenmektedir. Hazırlanan sunumun müzikle desteklendiği video versiyonunu video paylaşım platformlarına (Youtube, Vimeo vb.) yükleyebilir, video içeriğinizi etkin şekilde kullanılabilirsiniz.

blank

SUNUM TASARIMININ BASKI VERSİYONU
 
Ekranlarda ulaşılabilen içeriklerin-sunumların elde tutulan, ağırlığı hissedilen ve geleneksel pazarlamada halihazırda geçerliliğini koruyan basılı versiyonunu da gerektiğinde baskı alabileceğiniz ebat ve formatta arşivinizde tutabilirsiniz.


 
 
GERÇEKLEŞTİRDİĞİM PROFESYONEL SUNUM TASARIMLARINDAN BAZILARINI İNCELEYİNİZ
 

 

 
Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için Profesyonel Sunum Tasarımı hakkında bilgi almak isterseniz iletişim sayfasından bana ulaşabilir, “info[at]koraykislali.com” adresine e-posta atabilir ya da aşağıdaki form ile talebinizi iletebilirsiniz. Gerçekleştirdiğim diğer pazarlama tasarımlarını incelemek için buraya tıklayınız.
 

 
 
Kaynak notu: Bu sayfada yer alan sunum tasarımı ile ilgili bazı teknik veriler buradaki sayfadan alıntılanmıştır: venngage.com/blog/marketing-psychology/
 
 

Powerpoint profesyonel sunum tasarımı, profesyonel sunum tasarımı, kurumsal sunum tasarımı, profesyonel sunum tasarımları, powerpoint sunum tasarımları, kurumsal sunum tasarımları. Powerpoint sunum tasarım örnekleri, powerpoint sunum örnekleri. Profesyonel sunum, profesyonel sunum tasarımı, profesyonel sunum tasarımları, profesyonel sunumlar, profesyonel toplantı sunumu, profesyonel toplantı sunumları, profesyonel toplantı sunum tasarımı. Bireysel sunum tasarımı, eğitim sunum tasarımı. Kurumsal sunum, kurumsal sunum tasarımı. Kurumsal sunum tasarımları, kurumsal sunumlar, kurumsal toplantı sunumu, pazarlamada sunum, pazarlama tasarımı. Proje sunum tasarımı, sunum, sunum tasarımı, sunum tasarımları, tasarım, toplantı sunumları, toplantı sunumu, ürün sunumu.